Rubriky
Móda

Tenisky Air Jordan 1 s podpisem na prodej: Připravte si pár miliónů nebo dobrou protihodnotu

Milovníci tenisek by jistě nyní měli zpozornět. Na prodej jsou legendární tenisky Nike Air Jordan (Rookie 1985) – podepsány od samotné basketbalové legendy. Cena je stanovená na jeden milión dolarů, což je v přepočtu na koruny asi dvaadvacet miliónů. Těchto sběratelských tenisek je na světě jen pár kusů, odhadem 15 – 20. Zbytek vyrobených párů využil během své kariéry právě Michael Jordan.

Podpis Michaela Jordana na teniskách
Foto: Podpis Michaela Jordana na teniskách Nike Air Jordan 1

Tenisky jsou prakticky úplně nové. Vyrobeny byly v roce 1985, rok poté, co si vybrali v draftu Michaela Jordana do týmu Chicago Bulls. Samotný basketbalista se na vývoji tenisek a jejich designu sám podílel a následně tento model proslavil. U spousty milovníků tenisek se pak tento model objevil a ještě dnes jsou poměrně oblíbené.

Barevné provedení je v červeno-bílo-černé, což jsou ostatně také barvy klubu. Pravost ověříte nejen certifikátem (PSA/DNA), který k teniskám dostanete, ale o pravosti svědčí také rozdílná velikost obou bot. Levá je ve velikosti 13, pravá pak 13.5, což vyžadoval sám Michael Jordan. Nemáte na nákup tenisek zmíněný milión dolarů? Nemusíte házet flintu do žita. Prodejce je ochoten tenisky vyměnit, pokud ho překvapíte vhodnou protihodnotou. To už stojí za pokus, nemyslíte?

Nejširší nabídku aktuálních modelů tenisek značky Jordan najdete na Footshop.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *