Rubriky
Alba Video

Marpo a jeho nový singl Hillbilly přináší nejen rap, ale také country

Americká Louisiana inspirovala rapera Marpa nejen u nového singlu, ale také u chystaného alba. To by mělo vyjít během letošního června a slibuje kromě osvědčeného rapu, který od Marpa známe, také prvky jižanského country. To je žánr, který raper poslouchá v soukromí a netají se tím.

Rap smíchaný s country

Již předchozí album Dead Man Walking bylo povedené a country na něm místy slyšet bylo. Chystané album ponese název Backwoods Bred a podle slov Marpa „..tě naprosto vtáhne do bažin Louisiany“. Tady se natáčel nejen videoklip k aktuálnímu singlu Hillbilly, ale také vizuály pro desku.

Z hudebního hlediska kombinujeme 808 spodky s akustickými kytarami, dobrem, mandolínami a tunou dalších nástrojů. Vše nahráváme ve studiu Babylon v Teplicích za dozoru našeho dvorního producenta Clinta Murphyho,“ popisuje vznik alba. „Hodně mě ovlivnil seriál True Detective, který se točil v New Orleans a místech okolo. Proto jsme se vydali do Louisiany a Mississippi, který maj opravdu jedinečnou atmosféru. Natáčeli jsme i na stejných místech kde točil Woody Harellson a Mathew McConaughey. Veškerá inspirace pro album proudí právě z týhle muziky a života okolo. Půlka TroubleGangu je z Ameriky a dost času trávím právě tam,“ uzavírá Marpo.

Na nový Marpův videoklip z Louisiany se můžete podívat níže:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *