Rubriky
Móda

Tenisky Gucci za tři stovky – jaký je v tom háček?

Gucci je známá módní značka, která na svém začátku vyráběla vybavení pro koně. Později se vrhla na módní doplňky a dnes je jednou z nejuznávanějších značek ve světě. Její jméno je velmi zvučné, proto není divu, že oblečení této značky patří k těm nejdražším kouskům. Aktuálně jsou však na trhu tenisky Gucci, které stojí tři sta korun. V čem je háček?

Pouze pro digitální svět

Tyto tenisky nebudete mít fyzicky v ruce, neobujete si je. Jsou pouze pro virtuální svět. Módní dům Gucci tak přichází s teniskami, které si svůj osud prošlápnou v digitální sféře. „Během několika let budeme takové boty potřebovat všichni“ řekl Segey Archangelski, výkonný ředitel běloruské společnosti Wanna Kicks, která s Gucci spolupracovala. Společnost Wanna je specialistou na módu a nejnovější technologie.

Virtual 25

Takové jméno tenisky dostaly. Zelená, oranžová, fialová a neonová, to jsou barvy, které na teniskách najdete. Nechybí ani inspirace videohrami z osmdesátých let. A jak takové digi boty fungují? Jsou v podstatě jako filtr, který znáte ze sociálních sítí. Zobrazí se na nohou a vy můžete natočit video nebo tenisky vyfotit.

Tenisky Gucci Virtual 25 je možné zakoupit v aplikaci Wanna Kicks pro iOS nebo Android.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *